Przekaż 1% na stypendia

Przekaż Dalej swój 1% podatku na stypendia i wesprzyj młodych z pasją. Wpisz numer KRS 233904 w PIT.

Wpłatami uzyskanymi z 1% wspieramy również program stypendialny „Przekaż Dalej”. Jest on szansą na rozwój zdolnej, ambitnej i nieszablonowej młodzieży. Podtrzymywanie, rozwijanie pasji i przekazywanie jej dalej – to szansa, którą dostał m.in. Patryk Mazurek.

Patryk ma 21 lat i pochodzi ze Starych Juch. Jego pasją jest tworzenie filmów. W 2017 roku został stypendystą programu „Przekaż dalej”. Od tego czasu zaczął rozwijać swoją pasję jeszcze intensywniej. Kupił niezbędne do nagrywania filmów sprzęty, min. profesjonalny mikrofon. Największym sukcesem minionego roku Patryk określa współtworzenie filmu o bezdomnych Polakach w Londynie, pt. „Dziurawa skarpeta na emigracji”. Nie tylko nauczył się wiele od najlepszych, zdobył cenne doświadczenia, ale też jeszcze ściślej ukierunkował swoją pasję – postanowił zostać twórcą filmów dokumentalnych. Jak sam mówi, ma więcej energii do działania i pomysłów, niż czasu na ich zrealizowanie.

Patryk ciężko pracuje na swój sukces, i z całą pewnością jego nazwisko będzie kiedyś głośne w branży filmowej.

W ciągu dwóch edycji programu, w Ełku i w Warszawie 12 młodych ludzi otrzymało stypendia na rozwijanie i przekazywanie dalej swoich pasji.

 

Przyłącz się do akcji!

 

Wesprzyj swoim 1% pasje młodych ludzi!

Wpisz nr KRS 0000233904 w PIT. To Cię nic nie kosztuje! I tak płacimy podatki, tylko od nas, podatników, zależy, czy zostawimy swój 1% w miejscu, w którym żyjemy!